Реабілітація після ендопротезування

Ендопротезування є досить складною маніпуляцією, яка вимагає не лише професіоналізму від лікаря, але і відповідальності від самого пацієнта. Операція по заміні суглобів — важливий, але тільки перший крок до нормального повноцінного життя. Величезну роль грає подальше комплексне відновлення. На цьому етапі пацієнта повинні супроводжувати професіонали, які складуть індивідуальну програму реабілітації і простежать за її виконанням.

Реабілітаційна програма "Реабілітація після ендопротезування"

1 день 7 днів 14 днів
2-х місне розміщення 1-о місне розміщення 2-х місне розміщення 1-о місне розміщення 2-х місне розміщення 1-о місне розміщення
2 категорія 5400 грн 6200 грн 37800 грн 43400 грн 75600 грн 86800 грн
1 категорія 5700 грн 6500 грн 39900 грн 45500 грн 79800 грн 91000 грн

* 2 категорія - здатність пацієнта до самообслуговування і самостійного пересування
**1 категорія - обмежені можливості пацієнта в самообслуговуванні і самостійному пересуванні, потрібна стороння допомога і догляд.

Програма реабілітації включає

• комфортне перебування в палаті стаціонару;

• постійна лікувально-консультативна допомога лікаря;

• підбір або корекція медикаментозної терапії

• медсестринські маніпуляції;

• індивідуальна відновна терапія: фізіотерапія, акватерапія (басейн), масаж, ЛФК та ​​ін. За медичними показаннями.

Додатково оплачуються

• 3-разове харчування - 850 грн / доба

• консультації вузьких фахівців;

• лабораторно-діагностичні обстеження;

• медикаменти;

• індивідуальний догляд в умовах стаціонару;

• перебування супроводжуючого в палаті;

• транспортування по Києву і Україні (послуги перевезення).Якісна реабілітаційна програма в рази скорочує час відновлення і повного одужання, а також допомагає скоротити терміни обмеженої працездатності, поліпшити якість життя. Фахівці нейро-ортопедичного центру мережі клінік "Сосни" на основі багаторічного досвіду успішної роботи підбирають оптимальну програму реабілітації після ендопротезування, суть якої полягає у відновленні м'язів і повноцінного функціонування кінцівок або тазостегнового суглоба.

Варто пам'ятати, що після встановлення протезу, важливо почати реабілітаційну програму якомога раніше, адже від цього залежить багато що. Важливо, щоб поряд з пацієнтом завжди знаходився професіонал, щоб виключити буль-які ускладнення після операційного втручання і навчити пацієнта новим навичкам і заходам безпеки. Не менш важливо щодня виконувати простий комплекс вправ, щоб уникнути застою крові. Протягом реабілітації пацієнта фахівці будуть поступово вводити в програму лікувальної фізкультури нові складніші вправи.

Знаходячись в центрі реабілітації, хоч би на першому етапі, пацієнт повинен отримати нові навички безпечного пересування, яке не шкодить протезу. Лікарі пояснять головні заборони і навчать правильно себе поводити, приміром, не класти ногу на ногу, не підтискати ноги під час сну, частіше міняти позу під час сидіння і так далі.

Повне і швидке відновлення після ендопротезування — головна мета та пріоритет роботи експертів центру реабілітації "Сосни".

Записатися на прийом