Неврологічна реабілітація

Центр реабілітації  "Сосни"  спеціалізується на відновленні здоров'я пацієнтів після різних неврологічних захворювань. Реабілітаційна програма розробляється індивідуально і дозволяє знизити прояви симптоматики, поліпшити функціональність і загальне самопочуття пацієнтів.

Методи нейрореабілітації в центрі "Сосни"

Кваліфіковані фахівці центру успішно ведуть боротьбу з наслідками: інсультів, порушень роботи серцево-судинної системи, гематом, травм, що торкнулися спинного і головного мозку, невралгій, а також ряду захворювань, що мають хронічний характер.

У реабілітаційному центрі  "Сосни" в Києві використовують комплексний підхід для відновлення здоров'я пацієнта і фізичної реабілітації. Фахівці центру застосовують великий спектр фізіотерапевтичних процедур, заснованих на використанні води, світла, електрики, магнітного поля для ефективного лікувального впливу на організм пацієнта і загального оздоровлення. Крім того, застосовуються і бальнеологічні процедури, які ідеально підходять для реабілітації після неврологічних хвороб, загального зміцнення імунної системи, прискорення метаболізму, активізації кровообігу і стабілізації емоційного фону.

Комплексні програми неврологічної реабілітації

Записатися на прийом