Реабілітація після інсульту

При інсульті відбувається ураження частини мозку і як результат - порушення роботи організму пацієнта.

Після перенесеного інсульту - дуже важливо розпочати реабілітацію пацієнта якомога швидше.

Внаслідок інсульту можуть виникнути труднощі із ковтанням, погіршення роботи органів нюху, проблеми з координацією, труднощі в пересуванні та роботі кінцівок. Чим швидше почнеться процес реабілітації, тим скоріше людина зможе повернутися до звичного життя.

Два типи інсульту:
  • Ішемічний інсульт – виникає внаслідок звуження судин. Як результат відбувається тромбоз артерій та розвиток ішемічного інсульту.
  • Геморагічний інсульт – відбувається внаслідок розриву судини і крововиливу в мозок.

Для реабілітації після інсульту лікарі-реабілітологи використовують кинезотерапію (також відому як активацію м'язів) - спеціально розроблену програму лікувальної гімнастики для відновлення роботи суглобів, м'язової активності, роботи над рівновагою і повернення навичок догляду за собою. Також кинезіотерапію застосовують при лікуванні сколіозу, дорсопатії (дегенеративно-дистрофічні, запальні, посттравматичні, спадково обумовлені зміни хребта, що супроводжуються больовим синдромом і порушенням його функціональності).

Перевагами кінезіотерапії є безболісні вправи різного рівня складності, можливості поступового збільшення навантаження при необхідності.

У реабілітаційну програму входить широкий спектр індивідуально розроблених методик відновлення організму з використанням сучасного обладнання (Enraf-Nonius CURAPULS 670, системи Triton DTS, Motomed, Redcord, Precor і ін).

Однією з основних переваг нашого центру є наявність басейну, адже від гідрокінезіотерапії (гімнастика в воді) пацієнт отримує максимальний позитивний результат реабілітаційного лікування.

Лікувальний ефект реабілітаційних програм:
  • Розробка рухливості суглобів
  • Лікувальна дія на хребет
  • Профілактика захворювань органів дихання
  • Покращення системи кровообігу
  • Зміцнення хребта і кісток
  • Загальне поліпшення стану організму

В Центрі реабілітації "Сосни" також надаються послуги невропатолога, логопеда, психотерапевта та інші медичні послуги для повноцінного відновлення пацієнта.

Комплексні програми неврологічної реабілітації

Записатися на прийом