Реабілітація військових в центрі Сосни


Захищаючи Україну військовослужбовці отримують травми та поранення різного ступеня важкості. Більшість з них мають змогу продовжувати обороняти нашу країну після медичної допомоги, але є і ті, кому потрібна більш комплексні медичні заходи. Кваліфікована, спеціалізована, фізична та психологічна реабілітація від спеціалістів, які зроблять максимум для відновлення функцій та повернення повноцінного життя військових.

Відновлення та реабілітація після:
  • операцій хребта з металоконструкціями;
  • осколкових та кульових поранень хребта (оперовані та неоперовані);
  • операцій остеосинтезу;
  • операцій пластики зв’язок;
  • протезування;
  • опіків;
  • порушення моторики;
  • контузії.
Програми реабілітації військовослужбовців та осіб, які отримали поранення від вогнепальної, артилерійської або іншої зброї, осколкові поранення розраховані мінімум на 7 днів.
В реабілітаційний пакет на 7 днів входять наступні процедури:

Огляд лікарем
Складання індивідуальної програми реабілітації
Фізіотерапія (за показаннями та призначенням лікаря – магнітотерапія, ампліпульс, магніт, ультразвук, електрофорез тощо, щоденно)
Лікувальна фізкультура (щоденно)
Масаж ручний (одна зона за показами та призначенням лікаря, щодня)
Психологічна реабілітація

Вартість реабілітації зі знижкою для військовослужбовців від 8100 грн.
Вартість програми залежить від стану пацієнта та тривалості курсу лікування.
Стаціонарне лікування оплачується додатково.

Наші центри реабілітації:

— вул. О. Бальзака, 85А
— вул. Огіркова, 69
— Вишгородський р-н, с. Воропаїв, вул. Київська, 100

За час роботи центр повернув до життя понад 6 тисяч пацієнтів, які звертались до нас з усіх куточків України та закордону. Реабілітацію проходять пацієнти з травмами різного ступеня тяжкості.

Однією з основних переваг реабілітаційного центру "Сосни" є надання повного ряду послуг з лікування і догляду за пацієнтами. Ми проводимо комплекс медичних та психологічних заходів з відновлення працездатності й здоров'я людей з обмеженими фізичними можливостями, в результаті перенесених захворювань, травм і операцій.

Адаптовані палати під пацієнтів з обмеженими функціями значно полегшують процес реабілітації, зводячи до мінімуму дискомфорт і незручності. При необхідності є можливість організації машин для транспортування лежачих хворих.

Окрім боротьби з наслідками захворювань або травм, фахівці нашого центру приділяють пильну увагу питанню профілактики ускладнень.

Також, реабілітаційний центр "Сосни" робить великий акцент на підготовку й підтримку пацієнта та його родини, тому ми надаємо комфортні умови для спільного проживання.

Європейський підхід, новітні методики відновлення, сучасне обладнання нашого центру дозволяє досягати високих результатів в процесі медичної, фізичної, соціальної та психологічної реабілітації пацієнта.

Комплексний і індивідуальний підхід — основа нашої роботи!

Записатися на прийом