Амбулаторне лікування в реабілітаційному центрі "Сосни"

Фахівці центру реабілітації "Сосни" в рамках амбулаторного лікування використовують сучасну систему поетапного відновлення здоров'я пацієнтів, засновану на оптимальному поєднанні прогресивних і класичних методик відновлювальної медицини.

У пацієнтів, які планомірно проходять амбулаторну реабілітацію в центрі після неврологічних та інших захворювань зменшуються симптоми, значно поліпшується функціональність і стабілізується емоційний фон. Пацієнтам з порушеннями функцій опорно-рухового апарату призначається індивідуальна програма, яка дозволяє швидко відновити в повному обсязі роботу кінцівок і повернути нормальну фізичну форму.

Переваги реабілітації в центрі
  • при амбулаторному відновленні пацієнт не прив'язаний до центру цілодобово, що зручно для хворого і його близьких;
  • для ефективної реабілітації використовуються інтенсивні терапевтичні програми і методи;
  • оздоровлення організму і фізична реабілітація в амбулаторних умовах проводиться після точної діагностики і ряду лабораторних досліджень;
  • пацієнти, що проходять амбулаторну реабілітацію, можуть проводити консультації з будь-яких питань у профільних лікарів.

Для кожного пацієнта лікар формує стратегію максимально ефективної терапевтичної програми, що включає використання прогресивних методів реабілітації, а також інноваційних тренажерів і спеціального устаткування. Шляхом застосування сучасних лікувальних протоколів реабілітаційний центр "Сосни" в Києві має всі можливості, щоб швидко повернути пацієнта до повноцінної життєдіяльності.

Записатися на прийом