Ампліпульстерапія

Технології фізіотерапевтичних процедур засновані на тепловому, механічному або електромагнітному впливі. Серед найприємніших методів варто виділити лікування ампліпульсом. Це апарат, який через електроди і вологі прокладки передає електроімпульси в тканини і хворі органи. При цьому пульсуючі "поштовхи" сприймаються мозком настільки позитивно, що поряд з одужанням налагоджується гормональний фон людини.

Показання

Ампліпульстерапія - це вид фізіотерапевтичного лікування за допомогою впливу на організм синусоїдальних струмів. Зазвичай до нас звертаються пацієнти із захворюваннями ортопедичного характеру, невралгіями. Але, спектр хвороб, який здатний лікувати ампліпульс, досить великий:

  • сечостатева система
  • параліч
  • ревматизм
  • остеохондроз
  • радикуліт
  • артроз, періартрит
  • гормональні порушення

Відзначимо, що ампліпульстерапія діє позитивно на стан наднирників, тому відбувається регулювання вироблення гормонів.

Проведення процедури в Київському центрі “Сосни”

Звернувшись до центру реабілітації “Сосни” - філія клініки “Viva”, вас обслужать швидко і якісно. Записатися на курс процедур можна за телефонами або онлайн.
Коливання низькочастотного струму відбуваються з певною амплітудою. Яку підбирає лікар індивідуально під кожного пацієнта нашої клініки. Сеанс триває близько 10-20 хвилин, за цей час хворий відчуває зниження больового синдрому певної ділянки суглобу або органу, а також прилив бадьорості, спровокованої виробленням ендорфінів.
В оздоровчо-реабілітаційному центрі “Сосни” вам проведуть курс сеансу ампліпульстерапії відповідно до призначень вашого лікаря, якщо немає протипоказань. А при самостійному зверненні проконсультують досвідчені лікарі і підберуть найкращий спосіб оздоровити організм або призначать кілька суміщених видів фізіотерапії.

Записатися на прийом