Душ Шарко

Акватерапія є дієвим методом, який широко застосовується у всьому світі для лікування величезної кількості захворювань і порушень. Приміром, душ Шарко прискорює обмін речовин, активізує імунну систему, має детоксикаційний ефект, показаний при ожирінні.

За допомогою цього методу активно боряться із захворюваннями кістково-суглобового апарату, пошкодженням м'язів, алергічними реакціями, вегетососудистой дистонією. Але головна перевага душа Шарко в тому, що така акватерапія запускає процес самовідновлення організму, омолоджування клітин, завдяки чому, багато пацієнтів після процедури, говорять що почувають себе молодшими та бодрішими.

Це незамінна складова більшості реабілітаційних систем та методик.

Душ Шарко в Києві — доступний та дуже ефективний метод зміцнення захисних сил організму в умовах пандемії. Крім того, це прекрасний спосіб омолодити своє тіло, покращити обмін речовин і прибрати целюліт. Вже після декількох процедур жінки відмічають, що їх шкіра стає більше пружною та еластичною, а зайві сантиметри на талії зникають.

Гідротерапія на Троєщині включає найпопулярніші і дієві процедури для лікування і реабілітації після перенесених травм і захворювань. Усі маніпуляції проводяться під строгим контролем фахівців, а безпосередньо перед початком акватерапії пацієнт проходить обов'язкове діагностичне обстеження.

Бальнеологічний комплекс центру нейро-ортопедичної реабілітації та спортивної медицини мережі клінік "Сосни" включає, окрім душу Шарко, басейн для акватерапії, гідромасаж, підводний душ-масаж, фітоминеральні, бішофітові та інші лікувальні ванни. Така різноманітність дозволяє медикам скласти оптимальну програму лікування або відновлення пацієнтів, виходячи з їх стану і бажаного результату, а також враховуючи індивідуальні особливості людини.

Записатися на прийом