Душ Шарко

Про лікувальні властивості контрастного душу відомо з давніх часів. Між цим першовідкривачем інноваційного методу - душу під сильним натиском став французький лікар дослідник і невропатолог - Жан-Мартен Шарко. На його честь була названа і процедура, яку використовують у багатьох косметологічних клініках і реабілітаційних центрах. Про те, яку користь принесуть сеанси водних процедур "душ Шарко", розповімо нижче.

У чому полягає методика Шарко

Душ Шарко - метод гідротерапії, заснований на дії "ударних" струменів води (гарячої та холодної), успішно застосовується в косметології, лікувальних і реабілітаційних заходах.
Душ Шарко відноситься до гідро процедур обширної дії. Він допомагає людині:

  • Нормалізувати кровообіг.
  • Відновити м'язи після сильних навантажень, тому дуже корисно приймати душ спортсменам.
  • Розслабитися і привести в порядок нервову систему.
  • Налагодити травлення і як наслідок схуднути.

Також переважна більшість відвідувачів цієї процедури нашого бальнеологічного центру - жінки. Всі вони прагнуть скинути зайві кілограми і кілька сантиметрів в талії.
Все вірно, прийняття душу контрастної температури під сильним тиском води сприяє спалюванню жиру і боротьбі з целюлітом.

Душ Шарко в центрі Сосни

Оздоровчо-реабілітаційний центр Сосни обладнаний одним з кращих в країні бальнеологічним комплексом. Душ Шарко є неодмінною складовою цього курорту, надаючи загальнозміцнюючу дію на організм. Після прийняття душу, людина омолоджується, шкіра стає пружною і гладенькою. Записуйтеся до нас за телефонами або онлайн, чекаємо вас за адресою вул. Оноре де Бальзака 85 А.

Записатися на прийом