Фітомінеральні ванни

Фітомінеральні ванни - це бальнеологічна процедура, яка оздоровлює, і приносить багато корисних емоцій. Водолікування травами і мінеральними комплексами допомагає позбутися дерматологічних захворювань, особливо в сукупності з прийомом медикаментів. Фітомінеральні ванни корисні не тільки для шкіри. Водолікування підсилює оздоровчий ефект від інших процедур і зберігає його надовго, про це свідчать численні відгуки наших відпочиваючих.

У реабілітаційному центрі "Сосни" м.Києва працює фізіотерапевт, який індивідуально консультує з питань призначення певних трав і мінералів, якщо це не було обумовлено з лікарем раніше.

Користь фітомінеральних процедур, протипоказання

Корисні властивості ванн з фітомінеральними комплексами розкриваються в залежності від того чи іншого мінералу і рослинного компоненту. Ванни можуть бути:

  • однокомпонентними
  • багатокомпонентними

Варто відзначити, що фітованни дозволено приймати і дітям, і дорослим. Але, всі вони проводяться за медичним призначенням. Фітомінеральні водні процедури заборонені при онкології, гіпертонії, тромбозі, алергії на певний трав'яний збір або мінерал. А також при відкритих ранах і виразках.

Мінерали плюс трави - подвійна користь

Мінерали - це найцінніші елементи, які необхідні нашій опорно-руховій та серцево-судинній системі. Водолікування з мінералами зміцнює кістки, суглоби і добре впливає на весь організм. Плюс до всього:

  • ванна з іонами магнію виявляє седативну дію, знімає спазми;
  • блакитна глина має антиоксидантні властивості, добре знімає запалення.

У поєднанні з заспокійливими відварами, мінеральна ванна виявляє седативну дію і сприяє розслабленню на психологічному рівні.

Записатися на прийом