Хвойні ванни

Застосування хвойних ванн в повсякденному житті - приємний і корисний процес для всього організму. Тому даний метод практикують у багатьох санаторіях і медичних центрах. У нашому реабілітаційному центрі він також використовується.

Ванни із соснової хвої відносяться до водных термо терапевтичних процедур комплексної дії. Застосовуються при розладах сну, хворобах дихальної системи і багатьох інших порушеннях фізичного і психічного стану.

Показання до застосування хвойних ванн

Така теплова ароматерапія поряд з багатьма немедикаментозними способами лікування стає справжньою панацеєю від багатьох недуг людського організму.

У приклад можна привести:

  • Заспокійливий ефект хвойних ванн при емоційних сплесках.
  • Тонізуючий - при слабкому тонусі м'язів.
  • Косметологічний - при блідості, набряках, зниженні тургору шкіри.
  • В'яжучу і відхаркувальну дію при кашлі та застудних захворюваннях.

Процедуру призначають також після пологів, під час гормональних порушень, коли є необхідність скинути зайву вагу.

Багатий склад хвої

Варто відзначити багатий склад хвої, вона рясніє фітонцидами та ефірними маслами. Цим і пояснюється користь для органів дихання. Але людям з наявністю алергії на смоли ванна повністю протипоказана.

Разом з тепловою особливістю процедури корисні якості хвої швидко діють та виводять токсини і надлишки підшкірного жиру назовні. Таким чином відбувається оновлення шкірних покривів і сильний косметологічний ефект. Пацієнти нашого бальнеологічного комплексу відчувають себе свіжими і відпочившими після кожного відвідування хвойних ванн. Запрошуємо всіх в оздоровчо-реабілітаційний центр "Сосни", щоб привести в тонус організм після сильних навантажень і відчути релакс від аромаванн.

Записатися на прийом