Мануальна терапія і масаж

В центрі нейро-ортопедичної реабілітації  "Сосни" пацієнтам пропонуються комплексні програми відновлення здоров'я, в тому числі, з використанням масажу і мануальної терапії.

Кваліфікований мануальний терапевт за допомогою професійного масажу повертає робочий стан суглобам, збільшує м'язову силу, знімає больові відчуття та напруженість.

Масаж призначається при порушеннях функцій опорно-рухового апарату, а також пацієнтам, які відновлюються після неврологічних захворювань, в тому числі після перенесеного інсульту.

Види масажів в реабілітаційному центрі  "Сосни"

Мануальні терапевти реабілітаційного центру  "Сосни" в Києві спеціалізуються на наступних видах масажу:

  • Лікувальний. Масаж призначається пацієнтам з пошкодженнями опорно-рухового апарату або порушеннями роботи нервової системи. Завдяки сеансам лікувального масажу, відновлюється рухливість, працездатність пацієнта і поліпшується загальне самопочуття.
  • Оздоровчий. Виконується масаж в профілактичних цілях для зміцнення здоров'я, нормалізації емоційного фону і поліпшення рухливості.
  • Спортивний. Цей вид масажів необхідний для загального оздоровлення організму спортсмена, підвищення фізичної активності, зняття втоми, мінімізації можливих травм.

Всі види масажу виконуються кваліфікованими фахівцями з широким практичним досвідом реабілітації та оздоровлення пацієнтів.

Записатися на прийом