Рефлексотерапія

Що таке рефлексологія?

Рефлексологія - напрямок альтернативної медицини, пов'язаний з акупунктурою. Являє собою неінвазивну додаткову оздоровчу терапію, що сприяє глибокому розслабленню і зниженню рівня стресу у людини.

Цей вид сенсорної терапії заснований на теорії про те, що різні точки на ступнях, руках, вухах, гомілках і обличчі людини відповідають певним частинам тіла. Через ці точки рефлексологи можуть впливати на ті чи інші області, прискорюючи і полегшуючи процес їх розслаблення і відновлення.

Кому підходить рефлексотерапія?

Рефлексологія може застосовуватися паралельно зі стандартними медичними процедурами з метою поліпшення здоров'я і самопочуття пацієнта. Проходити її може будь-хто, незалежно від віку. Це може бути як новонароджений, так і людина похилого віку.

Однак, як і в будь-якій процедурі, можуть виявитися протипоказання до лікування. Тому перш, ніж записатися на сеанс, необхідно проконсультуватися з рефлексотерапевтом, і ні в якому разі не замінювати рефлексотерапією традиційну медичну допомогу і лікування.

Чи справді рефлексотерапія працює?

Рефлексотерапевти не займаються діагностикою та лікуванням хвороб, а сама рефлексотерапія є дуже індивідуальною процедурою, адаптованою під конкретну людину, яка враховує його фізіологічні та психологічні особливості.

Філософія рефлексотерапії полягає в тому, щоб допомогти тілу відновити рівновагу природним шляхом. Більшість наших пацієнтів наголошують на тому, що після сеансу з'являється відчуття легкості, спокою і розслаблення. Хтось говорить про те, що зміни в кращу сторону відбуваються і в інших аспектах життя:

  • поліпшується якість сну;
  • йде занепокоєння і відчуття постійної напруженості.

З огляду на те, що рефлексологія не пов'язана з ризиком, вона може стати відмінним засобом зняття стресу. Звичайно, все індивідуально, і хтось не помічає особливих змін після сеансу. Але перш, ніж робити якісь висновки про наявність чи відсутність ефекту, варто хоча б спробувати і записатися до нас на рефлексотерапію.

Записатися на прийом