Перлинні ванни

Перлинні ванни - це особливий вид задоволення, який ми пропонуємо відвідати обов'язково в реабілітаційному центрі "Сосни". Для цієї ванни зовсім не потрібні перли, тільки тепла вода, іноді з додаванням фіто компонентів і мінералів. А назву метод отримав через дрібні бульбашки повітря, які насичують купіль і здійснюють гідромасаж всього тіла.

Перлинна ванна (аеромасаж) дуже добре діє на дітей, підіймаючи їм настрій і стимулюючи організм боротися з хворобами. Але, з малюками і дітьми з відхиленнями у розвитку варто діяти акуратніше, і відразу припинити процедуру, якщо у дитини стався переляк.

Особливості гідромасажної ванни

Повітряні бульбашки чимось нагадують перлини, подаються вони через маленькі отвори в стінках, або через спеціальні решітки на дні. Пацієнт перед процедурою повинен прийняти душ і очистити шкіру. Перший сеанс гідромасажу триває близько 10 хвилин, потім кожні відвідини час поступово збільшують. Під час прийняття перлинних ванн:

  • Здійснюється детокс ефект.
  • Моделюються контури тіла, фігура стає стрункішою.
  • Проходить нервозність, а депресія перестає турбувати людину.
  • Поліпшується настрій і сон.
  • Завдяки насиченому кисневому середовищю, шкіра стає пружною, проходить целюліт.
  • Ванни показані також при анорексії.

Курсовий прийом перлових ванн допомагає боротися зі шкідливими звичками, покращувати роботу травних органів і налагоджувати апетит.

Київський реабілітаційний центр "Сосни" є частиною нашої медичної організації Viva. У нас ви проведете незабутні хвилини вашого життя, приймаючи ванни з гідромасажем за цілком доступними цінами. Звертайтеся до нас за телефонами або записуйтеся особисто. На порозі вас зустріне ввічливий медперсонал, з яким можна обговорити всі питання, які стосуються вашого здоров'я.

Записатися на прийом